Odjel za filozofiju

Obavijest o početku nastave

Nastava kod izv. prof. dr. sc. Borislava Dadića iz kolegija "Srednjovjekovna filozofija I" i "Antička filozofija I" započinje 7. listopada 2021. (četvrtak) prema rasporedu, na Odjelu za filozofiju.

Nastava kod izv. prof. Ante Periša počinje u utorak 19. listopada 2021. u 9,15 sati prema rasporedu, u dv. 124 na Odjelu za filozofiju.

Nastava kod doc. dr. sc. M. Poljak počinje 11. listopada 2021. god. (ponedjeljak) prema rasporedu. Nastava će se održavati na Odjelu za filozofiju.

Početak nastave iz obveznih kolegija kod prof. dr.sc. Jure Zovka

Obavještavaju se studenti da će nastava iz kolegija Etika I, Filozofija spoznaje I i Filozofija znanosti II početi u srijedu 13.10.2021. prema rasporedu i na Odjelu.

Početak nastave iz izbornog seminara Humeovo Istraživanje o ljudskom razumu

Obavještavaju se studenti da će nastava iz izbornog seminara Humeovo Istraživanje o ljudskom razumu započeti u srijedu 13.10.2021. prema rasporedu i na Odjelu. Studenti se mole za pridržavanje epidemioloških mjera (samostalno mjerenje temperature prije dolaska i obavezno nošenje zaštitne maske u zatvorenom prostoru).

DOC. DR. SC. IVANA KNEŽIĆ – POČETAK NASTAVE

Nastava iz obveznog kolegija Moderna filozofija I počet će 11. listopada 2021. (ponedjeljak) u 12,00 sati.

Nastava iz izbornog seminara Berdjajevljev egzistencijalizam počet će 12. listopada 2021. (utorak) u 11,00 sati.

Nastava iz izbornog seminara Platon i Plotin – izabrani tekstovi počet će 12. listopada 2021. (utorak) u 12,00 sati.