Odjel za filozofiju

Doc. dr. sc. Ivana Knežić – obavijest o početku i održavanju nastave

Nastava iz obveznog kolegija Moderna filozofija II započet će u ponedjeljak, 22. veljače 2021. u 10,00 sati.

Nastava iz izbornog kolegija Uvod u kršćansku filozofiju započet će u utorak, 23. veljače 2021. u 11,00 sati.

Nastava iz izbornog seminara Aristotelova metafizička misao započet će u ponedjeljak, 1. ožujka 2021. u 12,00 sati.

Nastava iz izbornog seminara Aristotelova etika kreposti započet će u utorak, 2. ožujka 2021. u 13,00 sati.

S obzirom da će se, prema uputama Uprave Sveučilišta, na početku ljetnog semestra nastava odvijati na daljinu, doc dr. sc. Ivana Knežić moli sve studente koji namjeravaju pohađati nastavu iz gore navedenih predmeta da što prije obave službeni upis predmeta kako bi potom mogli biti upisani i na e-kolegije na Merlinu.

Ukoliko netko iz bilo kojeg razloga nije u mogućnosti obaviti službeni upis predmeta ili nema aktivan AAI račun, neka se što prije javi na iknezic@unizd.hr.

Zahvaljujem na suradnji!

doc. dr. sc. Ivana Knežić